Eredményeink a 2022/2023-as tanévben

Eredményeink a 2021/2022-es tanévben

Versenyeredmények

Országos

  • XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
    • 2. fordulójába jutott: Hartwig Anika (5.o.), Geiszt Annamária (6.a)
    • döntőben: 33. hely: Hartwig Anika , 60. hely: Geiszt Annamária
  • Zöld Okos Kupa
    • 11. helyezés: Szabó Benedek, Csuba Nimród, Lőrincz Márton (8. osztály)
    • 13. helyezés: Lányi Lili, Büki Boglárka, Hegedűs Donát (8. osztály)
  • Ritmuscsapatok Országos Versenyén gyerek duó-trió kategória
    • I. helyezés: Kazinczy Maja, Frucht Adél, Laután Kitti (7. osztály- 6. a.)
  • Super Fitness Show Magyar Bajnokság
    • I. helyezés: Kerekes Gréta (1.a. osztály)
    • I. helyezés: Stefanits Zorka (7.o), Rékasi Zsuzsanna (6.b.)
  • Herman Ottó természetismereti verseny
    • 3. helyezés: Vajda Zalán (7.b,)
  • Bolyai matematikai csapatverseny
    • 20. helyezés: Olasz Máté Attila, Turi Levente, Hodován Imre Hugó, Gyimóthy Máté (3.a.)
  • Bolyai természettudományi csapatverseny
    • 8. helyezés: Csabai Áron, Dósa Dániel, Izményi Ákos (6.b.)
  • Kajak kettes evezős 2000 méter
    • I. helyezés – magyar bajnok: Mező Dávid (5.)
  • Szalai János Emlékverseny
    • I. helyezés (100 méter mell, 100 méter vegyes) : Rékasi Zsuzsanna (6.b.)
    • I. helyezés (100 méter gyors) : Rékasi Eszter (8.)
    • II. helyezés (100 méter pillangó, 200 méter gyors): Rékasi Zsuzsanna (6.b.)
    • II. helyezés (100 méter vegyes, 50 méter gyors, 100 méter gyors) : Rékasi Eszter (8.)
  • Veszprémi jövő Bajnokai tesztverseny:
    • II. helyezés (100 méter gyors, 200 méter gyors): Rékasi Eszter (8.)

Megyei

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny megyei forduló:
    • I. Dósa Dániel, Csabai Áron, Izményi Ákos (6.b.)
    • II. Lányi Lili, Hegedüs Donát, Büki Boglárka, Szabó Benedek (8.)
    • V. Frucht Adél, Stefanits Zorka, Kazinczy Maja, Debreczi Csongor (7.)

Területi

  • Vers- és prózamondó verseny
    • II. Balogh-Csapár Eliza-3-4. korcsoport- próza (4. osztály)
    • III. Kerekes Gréta 1-2. korcsoport – próza (1.a.)
    • IV. Geiszt Annamária 5-6. korcsoport- vers (6.a.)
    • V. Vajda Zalán 7-8. korcsoport – vers (7.)
  • Zsámbéki-medence kis matematikusa verseny
    • II. Jászai-Tenkely Balázs (4.)
    • III. Claus Dóra (4.), Dósa Dániel (6.b.),
    • IV. Szász Liliana, Balogh-Csapár Eliza, Kerekes Laura, Claus Lili Eszter (4.)
    • V. Gergely Simon (5.), Lányi Lili (8.)

Iskolai-helyi

  • Tornaverseny
    • 5-6. korcsoport LÁNY
      • I. Marosi Hanna
      • II. Kovács Viktória
      • III. Beck Johanna
    • 5-6. korcsoport FIÚ
      • I. Leiszt Vince
      • II. Mező Dávid
      • III. Bakai Noel, Olasz Ádám
    • 7-8. korcsoport LÁNY
      • I. Stefanits Zorka
      • II. Mócsy Anikó
      • III. Zolnai Viola
  • Vers- és prózamondó verseny
    • 1-2. korcsoport VERS
      • I. Balogh Csapár Leona, Geiszt Boróka, Görbe Flóra
      • II. Véghi Dorka, Tuzson Zita, Glázer Sára, Osztovits Vince, Frucht Zorka
      • III. Sági Bence, Szabó Lőrinc, Páldi Laura, Rózsa Dános, Kunkli Bernát
    • 1-2. korcsoport PRÓZA
      • I. Kerekes Gréta , Nyíri Franciska
      • II. Szász Emma, Csóka Johanna
      • III. Dajka Izabella
    • 3-4. korcsoport VERS
      • I. Budai Katalin, Korfanti Bence
      • II. Dobó Zoé, Jávorszki Bíborka
      • III. Claus Lili, Kormányos Viktória
    • 3-4. korcsoport PRÓZA
      • I. Balogh-Csapár Eliza, Kerekes Nóra
      • II. Kerekes Laura, Izményi Sára
      • III. Hollósvölgyi Luca, Horváth Lilla
    • 5-6. korcsoport VERS
      • I. Geiszt Annamária
      • II. Kovács Viktória
      • III. Koleszár Anna
    • 5-6. korcsoport PRÓZA
      • I. Molnár Máté
    • 7-8. korcsoport VERS
      • I. Vajda Zalán
      • II. Frankó Alíz
    • 7-8. korcsoport PRÓZA
      • I. Zolnai Viola
  • Idegen nyelvi szépkiejtési verseny
    • Német nyelv (6. évfolyam):
      • I. Apáthy Panna (6. a.)
      • II. Géró Csaba, Geiszt Annamária (6.a.), Iszák Máté, Rékasi Zsuzsanna (6.b.)
      • III. Izményi Ákos (6.b.)
    • Angol nyelv:
  • Herman Ottó Természetismereti verseny iskolai forduló:
    • I. Dósa Dániel (6.b.)
    • II. Izményi Ákos, Palescsák Áron (6.a.b.)
    • III. Geiszt Annamária, Beck Johanna (6.a.b.)
  • Herceghalom, ahol lakom -Iskola és településtörténeti vetélkedő:
    • I. Hercegkalandorok: Csuba Nimród, Hegedüs Donát, Lányi Lili, Szabó Benedek (8. o.)
    • II. Herceghalmi Történészek: Apostagi Csanád, Bolla Panna, Gergely Simon, Nánási Kristóf, Tóth Bátor (5.o.)
    • III. Háromrózsa: Frankó Alíz, Budai Ágnes, Zolnai Viola, Pintye Dávid (7.o.)
  • Iskolai kémia verseny:
    • I. Vajda Zalán (7.o.)
    • II. Lányi Lili (8.o.)
    • III. Frucht Adél (7.o.)
  • Kazinczy szépkiejtési verseny, 2022. január
  • 5. osztály (6 fő)
    • 1. helyezés: Tóthi Dominik, Király Dominik
    • 2. helyezés: Sótonyi András, Tóth Bátor
    • 3. helyezés: Kovács Viktória, Mező Dávid
  • 6.a osztály (4 fő)
    • 1. helyezés: Geiszt Annamária
    • 2. helyezés: Nagy Enikő Beáta
    • 3. helyezés: Lauthán Kitti Zuzsanna, Apáthy Panna Márta
  • 6. b osztály (8 fő)
    • 1. helyezés: Iszák Máté Szabolcs, Marosi Hanna
    • 2. helyezés: Rékasi Zsuzsanna, Bangó-Vincze Melinda, Koleszár Anna
    • 3. helyezés: Olasz Ádám Máté, Szabó Panna Zsuzsanna, Beck Johanna Róza
  • 7. osztály (8 fő)
    • 1. helyezés: Stefanits Zorka Lujza, Kozma Klaudia, Frankó Aliz
    • 2. helyezés: Kazány Ákos Olivér, Kazinczy Maja Viktória, Zolnai Viola
    • 3. helyezés: Csányi Csongor, Budai Ágnes
  • 8. osztály (6 fő)
    • 1. helyezés: Bőke Lilien, Baraksó Anna
    • 2. helyezés: Hegedüs Donát Balázs, Bene Bianka
    • 3. helyezés: Mócsy Anikó, Rozsnyó Botond
  • 3.b. osztály
    • 1. helyezés: Keranov Milán, Portik Bence
    • 2. helyezés: Hodován Péter, Galambos Vilmos
    • 3. helyezés: Leiszt Szonja, Nagy Mátyás
  • 3.a. osztály
    • 1. helyezés: Osztovits Réka, Izményi Sára, Sántha Luca
    • 2. helyezés: Szijártó Szilárd, Hrebenku Dorka
    • 3. helyezés: Olasz Máté

Eredményeink a 2020/2021-es tanévben

Kompetenciamérés

Minden év májusában történik az országos kompetenciamérés, az általános iskolák 6. és a 8. évfolyamán, minden tanuló részvételével. Ez az összehasonlító értékelés az ismeretek elsajátításának alkalmazásbéli szintjét mutatja. Az Oktatási Hivatal a mérésekrõl átfogó elemzéseket készít és a központi értékelést elküldi az intézményeknek. 2020-ban a rendkívüli  helyzet miatt a mérés elmaradt, így nincsenek 2020. évi mutatóink. 

A kompetenciamérések eredményei alapján iskolánk ott van a legjobb általános iskolák között. Előkelő 212. helyen az országos listán (3575 általános iskola működik az országban). Büszke vagyok iskolánk teljesítményére, képzési struktúránkra, pedagógusainkra, tehetséges tanítványainkra. 

Továbbtanulási mutatók


Versenyeredményeink

Országos: 

  • – Herman Ottó biológia: 7. hely – Lányi Lili (7. osztály)
  • – Lilavegyész kémia verseny: 1.hely – Csóka Blanka (8.osztály)
  • – Herman Ottó természetismereti verseny: 3. hely – Vajda Zalán (6.b.)
  • – Kis zeneszerző verseny: 1. helyezés: Vajda Kristóf (2. b. osztály), 3. helyezés  Claus Dóra, Kerekes Laura, Balogh Csapár Eliza (3. osztály)
  • – I. Nemzetközi Zongoramesék: 2. helyezés: Kerekes Laura (3. osztály), 3. helyezés Balogh Csapár Eliza (3. osztály)
  • – Gárdonyi logika verseny- 9. helyezés- Vajda Zalán (6.b. osztály)
  • – Bolyai természettudományi csapatverseny: 1. helyezés: Büki Boglárka, Lányi Lili, Hegedüs Donát (7. osztály)

Területi, megyei: 

  • – Bolyai természettudományi csapatverseny: 1. helyezés: Büki Boglárka, Lányi Lili, Hegedüs Donát (7. osztály), 2. helyezés Csuba Nimród, Lőrincz Márton, Szabó Benedek, Gergely Júlia Emma (7. osztály)
  •  – Hevesy György kémia verseny: 3. hely – Tóvári Kincső (8. a. osztály)
  • – Zsámbéki-medence kis matematikusa: 3. helyezés 
  • – Vers és prózamondó verseny: 1. hely – Geiszt Annamária (5.a osztály), Szíjártó Szilárd (2.a. osztály)

Év végi beszámolók