Alapítványi Bál

Kedves Támogatóink,

Szeretettel várjuk Önöket 2023.05.06-án 19 órától tartandó Jótékonysági Estünkre.
Belépőjegyek a Herceghalmi Általános Iskola titkárságán 2023. április 1. után vehetők át, addig is asztalfoglalás igényüket leadhatják. Jegyet min. 7000Ft/belépőjegy támogatásért cserébe tudunk biztosítani, mely magába foglalja a három fogásos vacsorát. Idén már három menüből választhatnak vendégeink, vegetáriánus vendégeink számára is szeretnénk kedveskedni.
A menüsor választék is 2023. 04.01. után fog kikerülni tájékoztató anyagunkba.
A rendezvényen való részvételükkel és támogatásukkal a herceghalmi gyermekek programjaira gyűjtünk, nyár elején az iskolai osztályok, óvodai csoportok kirándulásokat terveznek, a befolyt összegből ezen a programok megvalósításában szeretnénk anyagi támogatást nyújtani.
Az eddigi benyújtott pályázatok alapján ez 1 567 000Ft lesz (Óvoda: 684 000Ft, Általános Iskola: 833 000Ft, egy fő egyetemista pályázó pedig 50 000Ft).

Amennyiben nem tud részt venni a bálon, támogathat minket ún. „Támogatójegyen” keresztül is, ez szintén a titkárságon lesz elérhető.

Kevesebb jelenjen meg

Alapítványi Bál